Monitoring

Telewizja przemysłowa to doskonałe monitorowanie określonego obszaru terenu, rejestrowanie zdarzeń i monitoring zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pozwala to na profesjonalne zabezpieczenie obiektu przed nieuprawnionym dostępem.

Nasza firma proponuje niezawodne systemy telewizji przemysłowej zarówno zewnętrzne jak i montowane w środku pomieszczenia. Niewielkie rozmiary kamer współpracujących z rejestratorami cyfrowymi sprawią, że rzeczy dotąd nieuchwytne znajdą światło dzienne i zostaną zauważone.

Polecamy systemy zewnętrzne, gdzie przy stałym monitoringu strażnika można mieć podgląd we wszystkie ważniejsze strategicznie miejsca. Sprawia to, że chroniony obiekt jest cały czas pod kontrolą, a stopień bezpieczeństwa zwiększa się i to dość znacznie.

Instalujemy zarówno najprostsze, niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów itp.

Zawsze projektujemy indywidualne rozwiązania techniczne, aby koszty systemu alarmowego były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do Państwa możliwości finansowych.

Projekt systemu wykonujemy bezpłatnie po uprzednim zapoznaniu się z obiektem.

Każdy system jest zabezpieczony przed sabotażem (każda próba nieautoryzowanej ingerencji natychmiast powoduje uruchomienie alarmu) oraz wyposażony w zasilanie awaryjne, czyniące go niewrażliwym na odłączenia energii elektrycznej przez wiele godzin.

Naszym klientom zapewniamy 24 miesiące gwarancji, serwis sprzętu oraz okresowe kontrole poprawności działania.

 

 

Alarm