Systemy alarmowe:

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Konieczny jest jednak wybór odpowiednich rozwiązań i stworzenie instalacji, która pozbawiona będzie niedoskonałości i wad. W uzyskaniu takiego rezultatu pomoże profesjonalny sprzęt oraz fachowe doradztwo. W naszej ofercie każdy znajdzie zestaw, który pozwoli zrealizować założone cele. Mowa o gotowych systemach alarmowych, które doskonale sprawdzą się w wielu miejscach, a także elementach sprzedawanych oddzielnie, w celu stworzenia instalacji odpowiadającej indywidualnym potrzebom – czujniki alarmowe, detektory ruchu, czujniki czadu, systemy sygnalizacji pożarowej oraz najróżniejsze systemy alarmowe – przewodowe oraz bezprzewodowe. Idealne zarówno do domu jak i firmy.

Monitoring CCTV:

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy monitoring, doskonale trafiłeś. W naszej ofercie znaleźć można starannie wyselekcjonowane systemy i sprzęt, który spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców poszukujących systemu dozoru najwyższej klasy. W ofercie posiadamy również monitoring analogowy, monitoring IP, oparty na cyfrowej technologii transmisji danych, monitoring analogowy HD-CVI, oferujący wysoką jakość HD i Full HD, a także równie interesujący monitoring AHD. Tak szeroka i różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów.

Automatyka domowa, inteligentny dom:

Automatyka domowa istotnie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Kto nie marzy o czujnikach ruchu, które automatycznie zapalają światło w ciemnych korytarzach i przejściach, zdalnie sterowanych roletach i zasłonach, inteligentnej instalacji pozwalającej na sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem, sprzętem grającym? Rosnące zainteresowanie tego typu rozwiązaniami sprawiło, że automatyka domowa na stałe zagościła w naszej ofercie i nieustannie ewoluuje. Oferujemy między innymi akcesoria elektroniczne wspomagające automatyzację, zaawansowane rozwiązania przeznaczone do bram wjazdowych i garażowych, domofony, wideodomofony oraz systemy kontroli dostępu, a także systemy czujników, detektorów i urządzeń sterujących, które pozwalają na stworzenie mniej lub bardziej złożonej instalacji inteligentnego domu.

W celu przygotowania oferty wymagana jest wizja lokalna. Tego typu spotkanie pozwoli nam na przygotowanie dla Ciebie optymalnej konfiguracji i dobranie indywidualnych rozwiązań. Wizja lokalna jest usługą darmową, Klient nie ponosi żadnych kosztów.